Ülikoolide ja kõrgkoolide esindajad 2018/19

 
suvemägud_grupipilt2.jpg

Ülikoolide ja kõrgkoolide esindajad EASL-is 2018/19

  • Eesti Kunstiakadeemia: Grete Nagel, Grete.nagel@artun.ee;

  • Eesti Lennuakadeemia: Mihkel Tralla, mihkel.tralla@eava.ee või sport@eava.ee;

  • Eesti Maaülikool: Kristi Männamets, krismets2@gmail.com;

  • Estonian Business School: Marie Heleen Lisette Kikkas, mariekikkas@gmail.com ; Martin Mee, martin.mee@ebs.ee;

  • Kõrgem Sõjakool: Sander Poak, sanderpoak@gmail.com;

  • Lääne-Viru Rakenduskõrgkool: Ann Pedosk, ann.pedosk@gmail.com;

  • Sisekaitseakadeemia: Karina Kork, karina.kork@kad.sisekaitse.ee ;

  • Tallinna Majanduskool: Riinu Raasuke, riinu.raasuke@tmk.edu.ee;

  • Tallinna Tehnikakõrgkool: Triin Lumiste, sportye@tktk.ee;

  • Tallinna Tehnikaülikool: Jasmin Michelle Mursula, jasmin.mursula@taltech.ee;

  • Tallinna Tervishoiu Kõrgkool: Helena Lattik; lattikhelena@gmail.com; Andra Prems, andra.prems@ttk.ee;

  • Tallinna Ülikool: Vahur Kiisk, vahuki@tlu.ee ; Eliis Penek, eliisp98@tlu.ee;

  • Tartu Kõrgem Kunstikool Pallas: Siret Bugajev, Siret.Bugajev@pallasart.ee;

  • Tartu Tervishoiu Kõrgkool: Taimi Taimalu, taimitaimalu@nooruse.ee;

  • Tartu Ülikool: Marit Jukk, Janelle Uibokand, spordiesindus@gmail.com;