Ülikoolide ja kõrgkoolide esindajad 2019/20

 
65627518_303751987043882_2589800618755358720_o.jpg

Ülikoolide ja kõrgkoolide esindajad EASL-is 2019/20

  • Eesti Kunstiakadeemia: Grete Nagel - Grete.nagel@artun.ee

  • Eesti Lennuakadeemia: Elisabeth Veraksitš - elisabeth.veraksits@eava.ee või sport@eava.ee

  • Eesti Maaülikool: Liisi Papp - liisipapp@gmail.com

  • Estonian Business School: Michael Sander - michael.sander@ebs.ee; Martin Mee - martin.mee@ebs.ee

  • Kaitseväe Akadeemia: Reijo Matikainen - r7iijo@gmail.com

  • Sisekaitseakadeemia: Grete Rüütli - Grete.Ryytli@kad.sisekaitse.ee

  • Tallinna Majanduskool: Riinu Raasuke - riinu.raasuke@tmk.edu.ee

  • Tallinna Tehnikakõrgkool: Silver Kask - sportye@tktk.ee

  • Tallinna Tehnikaülikool: Sken Selge - sken.selge@tipikas.ee; Jasmin Michelle Mursula - jasmin.mursula@taltech.ee

  • Tallinna Tervishoiu Kõrgkool: Helena Lattik - lattikhelena@gmail.com

  • Tallinna Ülikool: Vahur Kiisk - vahuki@tlu.ee

  • Tartu Kõrgem Kunstikool Pallas: Siret Bugajev - Siret.Bugajev@pallasart.ee

  • Tartu Tervishoiu Kõrgkool: Taimi Taimalu - taimitaimalu@nooruse.ee; Albert Tamm - alberttamm@hotmail.com; Marin Lõo - l6o.marin@gmail.com; Marjette Urva - marjettaurva@gmail.com

  • Tartu Ülikool: Kelly Vildek, Marit Jukk, Janelle Uibokand - spordiesindus@gmail.com