Ülikoolide ja kõrgkoolide esindajad 2018/19

 
suvemägud_grupipilt2.jpg

Ülikoolide ja kõrgkoolide esindajad EASL-is 2018/19

  • Eesti Kunstiakadeemia: Karita Kärmet, Karita.karmet@gmail.com ;

  • Eesti Lennuakadeemia: Mihkel Tralla, mihkel.tralla@eava.ee või sport@eava.ee

  • Eesti Maaülikool: Kristi Männamets, krismets2@gmail.com;

  • Estonian Business School: Marie Heleen Lisette Kikkas, mariekikkas@gmail.com ; Martin Mee, martin.mee@ebs.ee

  • Kõrgem Sõjakool: Sander Poak, sanderpoak@gmail.com;

  • Lääne-Viru Rakenduskõrgkool: Jüri Platonov, jplatono@edu.lvrkk.ee ; 

  • Sisekaitseakadeemia: Karina Kork, karina.kork@kad.sisekaitse.ee ;

  • Tallinna Majanduskool: Lisbeth Vinter, lvinter@tmk.edu.ee ;

  • Tallinna Tehnikakõrgkool: Triin Lumiste, sportye@tktk.ee ;

  • Tallinna Tehnikaülikool: Marek Kesküll, marek.keskull@tipikas.ee ;

  • Tallinna Tervishoiu Kõrgkool: Helena Lattik; lattikhelena@gmail.com;

  • Tallinna Ülikool: Vahur Kiisk, vahuki@tlu.ee ;

  • Tartu Tervishoiu Kõrgkool: Taimi Taimalu, taimitaimalu@nooruse.ee 

  • Tartu Ülikool: Janelle Uibokand, janelleuibokand@gmail.com;