Koostööpartnerile

 
Suvemängud_kanuuralli.jpg

YLISPORT

Meie eesmärgiks on tõsta sportlike ja aktiivsete üliõpilaste arvu ning seeläbi parandada noorte üldist tervist ja elukvaliteeti. Selleks oleme sidunud noorte jaoks spordi ja meelelahutuse Eesti Akadeemilise Spordiliidu (EASL) liikmeteks on kõik Eesti suuremad ülikoolid ja kõrgkoolid, kelle kaudu meie tegevus jõuab ca 40 000 üliõpilaseni (sotsiaalmeedia, e-posti, pildi-, video- ja trükimaterjali vahendusel). EASL kaasab igal aastal vähemalt 100 vabatahtliku.

 
Suvemängud_elamusjooks.jpg

YLISPORT on üliõpilastele suunatud sportlikmeelelahutuslik kolmeosaline üritustesari:

  • YLIPALL

  • Üliõpilaste Talimängud

  • Üliõpilaste Suvemängud

YLISPORT ürituste sarjast võtab osa igal aastal üle 2500 üliõpilase. Ürituste sarja kokkuvõttes antakse välja aktiivsus- ja tulemuskarikas parimale ülikoolile või kõrgkoolile.

 
YLIPALL_Kanter ja Raja.jpg

YLIPALL

YLIPALL on kahepäevane meelelahutuslik pallimängude festival. Sportlik osa toimub Pärnu Spordihallis ning laupäevaõhtune meelelahutuslik osa saab alguse ühise rongkäiguga läbi Pärnu linna. Programmi kuuluvad: 3x3 korvpall, pimevõrkpall, pehmo-jalgpall, rahvastepall, korvpalli vabaviskevõistlused ning lustakad teatevõistlused.

Üritusest võtab osa 350 üliõpilast. Sellel aastal toimub festival 24.–25. november 2018

 
Talimängud_ujumine2.jpg

Üliõpilaste talimängud

Talimängud on kolmepäevane talvine üliõpilaste vaheline sportlik mõõduvõtt, kus iga ilmaga tehakse läbi kõik võimalikud talispordialad. Üritusel on alasid igale tasemele – igaüks saab osa. Kokku on programmis üle 20 erineva meelelahutus- ja spordiala.

Talimängudest võtab osa 550 üliõpilast. Sellel hooajal toimuvad 25.–27. jaanuar 2019.

 
Suvemängud_voimlemine.jpg

Üliõpilaste Suvemängud

Suvemängud on Eesti suurim (ka Baltikumi) ja ainuke üliõpilastele suunatud spordi- ja meelelahutusüritus, mis toimub Kääriku Spordikeskuses. Kolme päeva jooksul paneme tudengid proovile 40 erineval spordialal.

Ürituse käigus toimub traditsiooniline naiste mudamaadlus ja palju muud kaasahaaravat. Sellel suvel tähistab Üliõpilaste Suvemängud oma 20. juubelit ja sellega seoses on oodata rekordarv osalejaid. Ohtrale spordile lisaks aitavad juubelit tähistada kaks meeleolukat peoõhtut kuulsate Eesti esinejatega. Lisaks üliõpilastele on Suvemängudest osa võtmas ja ülikoolide rektorid ja prorektorid.

Suvemängudest võtab tavapäraselt osa võtnud üle 1600 üliõpilase, 50 õppejõu ja üle 100 vabatahtliku. Sellel suvel toimuvad Suvemängud 28.–30. juunil 2019.

 

Sponsorluspaketid

Oma eesmärkide täitmiseks loodame missioonitundega koostööpartneritele, kes tahavad omalt poolt panustada üliõpilaste spordiharrastuste edendamisesse.

Tutvu sponsorluspaketidega!

 
suvemägud_grupipilt2.jpg

MEELDIVALE KOOSTÖÖLE LOOTES!

MAREK DORONIN
EASL arendusjuht ja YLISPORT projektijuht
marek@easl.ee>
+372 523 2911