üliõpilaste suvemängud

 

ÜLIÕPILASTE SUVEMÄNGUD

Suvemängud on Eesti suurim ja ainuke üliõpilastele suunatud spordi- ja meelelahutus üritus, mis toimub Kääriku Spordikeskuses. Kolme päeva jooksul paneme tudengid proovile 40 erineval spordialal. Ürituse käigus toimub traditsiooniline naiste mudamaadlus ja palju muud kaasahaaravat. Sellel suvel tähistab Üliõpilaste Suvemängud oma 20. juubelit ja sellega seoses on oodata rekordarv osalejaid. Ohtrale spordile lisaks aitavad juubelit tähistada kaks meeleolukat peoõhtut kuulsate Eesti esinejatega. Lisaks üliõpilastele on Suvemängudest osa võtmas ja ülikoolide rektorid ja prorektorid.

 
Suvemängud_kanuuralli.jpg

pROGRAMM

Üliõpilaste XX Suvemängude ametlik programmi kuulub 27 erinevat spordiala ja 13 meelelahutusala. Suvemängude õhtutest ei puudu meelelahutus kui ka üllatusesinejad!

Suvemängud_elamusjooks2.jpg

jUHENDID JA HEAOLUEESKIRI

Tutvu Üliõpilaste Suvemängude üldjuhendiga kui ka individuaal- ja võistkonnaalade juhenditega. Juhendites on ära kirjeldatud reeglid ja üritusega seotud detailid. Heaolueeskiri on korraldajate ja osalejate vahelised kokkulepped, et kõigil oleks üritusel hea olla. Samuti aitab vältida arusaamatusi.

klassikokkutulek Käärikul ehk vilistlased XX SUVEMÄNGUDel

On aeg üles otsida oma vanad võitluskaaslased ja teha üks nostalgiline meeldetuletus Käärikul! Usu, kõik on vahepeal ainult paremaks läinud. Kääriku on jõudsalt edasi arenenud, programmm on muutunud, muru on rohelisem ja inimesed on ilusamad! NB: vilistlastele on eraldi aktiivsusarvestus ja auhinnad!

 
 
Suvemängud_maadlus_grupipilt.jpg

rEGISTREERIMINE

Suvemängudele registreerumine toimub alates 11. veebruarist Fienta keskkonna kaudu!

 

Majutus

Korraldajate poolt on osalejatele organiseeritud aedadega piiratud telklaager Kääriku järve ääres ja põrandamajutus Kääriku võimlamajas (osalustasu sees). Lisatasu eest on võimalik ööbida Glämping telkides, Kääriku hotellis, spordihoone tubades ja uues majutusmajas.

 
Suvemängud_pidu.jpg

Toitlustus

Suvemängudele soetatud pilet tagab kõigile osalejatele 6 toidukorda. Need on reedene õhtusöök, kolm söögikorda laupäeval ning pühapäeval hommiku- ja lõunasöök. Kõigile osalejatele antakse käepaelaga koos kaasa nn toidukaart, mis tuleb sööma minnes endaga alati kaasa võtta.

Nendel Suvemängudel võid kindel olla, et nälga ei jää! Toiduproff on kogu oma meeskonnaga kohal ja pakub streetfoodi ning erinevaid jooke. Et tantsulõvide jõud ei raugeks pakutakse toitu ja jooki ka peoplatsil. Kindlasti ei puudu valikust ka juba aastatega väljakujunenud suvekate lemmikkraam, näiteks hommikune seljanka mis on laupäeva ja pühapäeva hommikul lausa „must have“!

 
Suvemängud_voimlemine.jpg

KAART

Suvemängude kaardilt leiad kõik olulised spordirajatised.

 
Suvemängud_ artistid.jpg

KKK

Alusta siit oma küsimustele vastuste leidmisega.

 

#YLISPORT