ÜLIÕPILASTE SUVEMÄNGUD

Lae alla

Individuaalalade üldjuhend

Individuaalalade üldjuhend kehtib osalemiseks Üliõpilaste XIX Suvemängude raames lisaks mängude üldjuhendile ning iga individuaalalade juhenditele. Üliõpilaste XIX Suvemängude raames viiakse läbi järgmised individuaalalad (21):

Individuaalaladele registreerimine:

Registreerimine individuaalaladele toimub kohapeal alates 15 minutit enne individuaalala algust toimumispaigas. Individuaalaladele eelregistreerimist enne Mänge ei toimu, va rektorite, õppejõudude ja maskottide võistlus, kuhu on vajalik eelregistreerimine vastavalt ala juhendile.

Registreerimiseks on vajalik omada Mängude käepaela ning startides näidata seda ka sekretariaadile. Järgmistel aladel on kohustuslik kanda lisaks käepaelale rinnale kinnitatud Üliõpilaste XIX Suvemängude stardinumbrit:

Stardikorraldus:

Järgmistele individuaalaladele starditakse alates Mängude programmis välja kuulutatud stardihetkest elavas järjekorras ning start on avatud kuniks jagub startijaid:

Järgmisele individuaalalale starditakse Mängude programmis välja kuulutatud stardihetkel ühisstardist:

Järgmistel individuaalaladel osalemine toimub vastavalt stardipaigas moodustatud turniiritabelile:

Individuaalaladel ei ole korraldajad kohustatud võistluspaika hilinejat võistlema lubama juhul kui stardirivi on lõppenud, va kergejõustiku non-stop (avatud 3h), Seinamäe 100 (avatud 2h) ning Elamusjooks Stihl’i auhindadele (avatud 1,5h), kus ala kestab Mängude programmis märgitud ajani.

Korraldajatel on õigus osadel aladel piirata võistlejate arvu. Kui lubatud osalejate arv on ületatud, pääseb osalema vähemalt üks kõrgkooli esindaja.

Võistlejad paigutatakse turniiritabelitesse loosiga, võimalusel parimad asetatakse eelmise aasta tulemuste alusel. Võimalusel paigutatakse ühe ja sama kõrgkooli võistlejad erinevatesse alagruppidesse.

Individuaalalade ajakava (turniiritabeliga alad):

Võistleja, kes ei ole valmis võistlust alustama hiljemalt 2 minuti jooksul kohtuniku poolt kinnitatud võistluse algusest, saab automaatselt kirja kaotuse.

Turniirid toimuvad jooksvalt ehk siis kui üks kohtumine jääb ära (2 minuti möödumine eelmises punktis kirjeldatult), siis kuulutatakse välja kohe järgmine kohtumine.