üliõpilaste suvemängud

 

ÜLIÕPILASTE SUVEMÄNGUD

Suvemängud on Eesti suurim (ka Baltikumi) ja ainuke üliõpilastele suunatud spordi- ja meelelahutus üritus, mis toimub Kääriku Spordikeskuses. Kolme päeva jooksul paneme tudengid proovile 40 erineval spordi alal. Ürituse käigus toimub traditsiooniline naiste muda maadlus ja palju muud kaasahaaravat. Sellel suvel tähistab Üliõpilaste Suvemängud oma 20. juubelit ja sellega seoses on oodata rekordarv osalejaid. Ohtrale spordile lisaks aitavad juubelit tähis tada kaks meele olukat peoõhtut kuulsate Eesti esinejatega. Lisaks üliõpilastele on Suvemängudest osa võtmas ja ülikoolide rektorid ja prorektorid.

 
Suvemängud_kanuuralli.jpg

pROGRAMM

Üliõpilaste Suvemängudel on kokku ca 40 ala, kus koolidevahelise arvestuse punktialasid on kokku 25. Lisaks on eraldi meelelahutusprogramm, mille alla kuulub 13 ala ning 5 spordiala koolitust. Reede õhtu lõpetab jaanipäeva pidu ning laupäeval stiilipidu.

Suvemängud_elamusjooks2.jpg

jUHENDID JA HEAOLUEESKIRI

Tutvu Üliõpilaste Suvemängude üldjuhendiga kui ka individuaal- ja võistkonnaalade juhenditega. Juhendites on ära kirjeldatud reeglid ja üritusega seotud detailid. Heaolueeskiri on korraldajate ja osalejate vahelised kokkulepped, et kõigil oleks üritusel hea olla. Samuti aitab vältida arusaamatusi.

 
 
Suvemängud_maadlus_grupipilt.jpg

rEGISTREERIMINE

Suvemängudele registreerumine käib läbi oma kõrgkooli esindajate. Leia oma kooli kontakt järgnevast listist.

 
Suvemängud_mudamaaldus_droonifoto.jpg

Majutus

Korraldajate poolt on organiseeritud aedadega piiratud telklaager Kääriku järve ääres, kuhu võivad telgi püstitada kõik Suvemängude osavõtumaksu tasunud osalejad (kõik vajalik telkimiseks peab olema osalejatel endal kaasas). Väljaspool telklaagrit on telkimine keelatud. Lisatasu eest on võimalik ööbida Kääriku hotellis, spordihoone tubades ja uues majutusmajas.

 
Suvemängud_pidu.jpg

Toitlustus

Suvemängudele soetatud pilet tagab kõigile osalejatele 6 toidukorda. Need on reedene õhtusöök, kolm söögikorda laupäeval ning pühapäeval hommiku- ja lõunasöök. Kõigile osalejatele antakse käepaelaga koos kaasa nn toidukaart, mis tuleb sööma minnes endaga alati kaasa võtta.

 
Suvemängud_voimlemine.jpg

KAART

Suvemängude kaardilt leiad kõik olulised spordirajatised.

 
Suvemängud_ artistid.jpg

KKK

Alusta siit oma küsimustele vastuste leidmisega.

 

#YLISPORT