ÜLIÕPILASTE XVIII SUVEMÄNGUD

Registreerimine     Tulemused     Üldjuhend     Heakorraeeskiri     Programm     Kaart       Tulemused 2016

 

Registreerimine

Suvemängudele registreerumine käib läbi oma kõrgkooli esindajate. Leia oma kooli kontakt järgnevast listist.

Koolide kontaktid ja facebooki eventid:

Sisekaitseakadeemia

Anna Haritonova | anna.haritonova@kad.sisekaitse.ee 

SKA facebooki event

15036228_1212511718808922_8356981600894216350_n.jpg

Tartu Ülikool

Klaarika Laur | spordiesindus@ut.ee 

TÜ facebooki event

16804555_10154510156970889_1444155024_o.jpg

Eesti Lennuakadeemia

Janeli Patrail | janeli.patrail@eava.ee

image1.JPG

Estonian Business School

Marie Heleen Lisette Kikkas | mariekikkas@gmail.com

EBSi facebooki event

IMG_20170209_195100_011.jpg

Tallinna Tehnikaülikool

Lilian Valge | lilian.valge@tipikas.ee

TTÜ facebooki event

18789704_265492910583274_1421011121_o.jpg

Tallinna Tehnikakõrgkool

Triin Lumiste | kultuurye@tktk.ee

TKTK facebooki event

305269_222768661109620_336076290_n.jpg

Lääne-Viru Rakenduskõrgkool

Kelly Martin | martinikelly123@gmail.com

LVRKK facebooki event

Tartu Tervishoiu Kõrgkool

Taimi Taimalu | taimitaimalu@nooruse.ee

TTHKK facebooki event

 

Tallinna Ülikool

Merlin Hurt | Sport@tlu.ee

TLÜ facebooki event

Tallinna Majanduskool

Lisbeth Vinter | lvinter@tmk.edu.ee

TMK registreerimisvorm

 

14650299_10153832273302307_1881735713273471221_n.jpg

Eesti Maaülikool

Hardi Ahman | hardi.ahman@student.emu.ee

EMÜ facebooki event

http://ye.emu.ee/et/meietegemised/uritused/suvemangud/ 

17035498_10212731887317152_966135376_n.jpg

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool 

Andra Prems | andra.prems@ttk.ee

TTK facebooki event

12250164_10201021961827254_7674918037214230173_n.jpg

KVÜÕA Kõrgem Sõjakool

Sten Kusma | sten.kusma@mil.ee

 

 

 

 

  • Eesti Kunstiakadeemia email

Kui sa ei leidnud oma kooli nimekirjast, siis kirjuta meile otse staap@ylisport.ee