ÜLIÕPILASTE TALIMÄNGUD

 

Talimängud on kolmepäevane talvine üliõpilaste vaheline sportlik mõõduvõtt, kus iga ilmaga tehakse läbi kõik võimalikud talispordialad. Üritusel on alasid igale tasemele – igaüks saab osa. Kokku on programmis 19 erinevat meelelahutus- ja spordiala.

Lisaks on eraldi meelelahutusprogramm, mille alla reede õhtune Beer-Bongi õhtu ning laupäevane stiilipidu.

Mängude eesmärk on pakkuda osalejatele pingelist sportlikku ja lõõgastavat meelelahutuslikku programmi talvel. Populariseerida nii ühist kui ka individuaalset spordiharrastust tudengkonna seas

 

Registreerimine

Sellest aastast on registreerimine võimalik läbi elektroonilise keskkonna Fienta. Registreerimisel saavad abiks olla sinu kooli esindajad või küsi abi YLISPORT meeskonna käest!

 
jpg.jpg

vÕISTLUSjUHENDID

Aeg ja koht: Mängud toimuvad 25. jaanuari - 27. jaanuar 2019 a. Kääriku Spordibaasi territooriumil. Ürituse korraldajaks on Eesti Akadeemiline Spordiliit.

Osaleda võivad kõigi Eesti ning välisriikide kõrgkoolide tudengid, töötajad ja vilistlased, aga ka abiturientidest tulevased tudengid (keskkooli 12. klass), kes järgivad Mängude juhendit. Iga osaleja esindab oma kooli (mitmes koolis õppimise korral tuleb enne mängude algust valida kool, mille võistkonnas soovitakse osaleda). Ühte võistkonda võivad kuuluda vaid ühe ja sama kõrgkooli tudengid, töötajad ning vilistlased.

 
Talimängud_Võrk.jpg

heakorraeeskiri

Enne üritust loe läbi heaolueeskiri! Heaolueeskiri on korraldajate ja osalejate vahelised kokkulepped, et kõigil oleks üritusel hea olla. Samuti aitab vältida arusaamatusi.

 
Talimängud_ujumine2.jpg

Majutus

Korraldajate poolt on organiseeritud põrandamajutus Kääriku võimlamajas (osalustasu sees), kuhu võivad siseneda vaid Mängude osavõtumaksu tasunud osalejad (kõik vajalik põrandamajutuseks peab olema osalejatel endal kaasas). Majutushoones ilma loata viibimine on keelatud.

Lisatasu eest on võimalik ööbida järgmistes majutuskohtades

 

#YLISPORT