Üliõpilaste II Talimängud võitis TTÜ

 
 

YLISPORT 2017. aastale on võimas avapauk antud ning järjekorras teised Üliõpilaste Talimängud on nüüd läbi. Hea meel oli näha sellel aastal veel rohkem osalejaid kui eelmisel. Hoolimata lume vähesusest leidus osalejaid pea kõikidest Eesti kõrgkoolidest. 

Kahe päeva jooksul võisteldi kokku 17 erineval spordialal. Täpse ülevaate tulemustest leiad tulemuste alt. Kõige aktiivsemad tudengid jõudsid osa võtta lausa 11 spordialast. Kõige populaarsemaks spordialaks osutus aga tubane mälumäng, kus osales kokku 208 tudengit.

Eelmise aasta tulemust parandas TTÜ, kes ajas kokku suurema tudengite armee ning võitis teised Talimängud väikse paremusega Eesti Maaülikooli ees. YLISPORT aktiivsuskarika jahile läheb aga Suvemängudele liidrina vastu Kõrgem Sõjakool, kuid kohe nende järel on ka esimeste Talimängude võitja Tartu Tervisehoiu kõrgkool.

Kogu pildigalerii leiad siit ja siit. Varsti näeb ilmavalgust ka Üliõpilaste II Talimängude aftermovie, aga seniks naudi TipikasTV poolt tehtud meeldejäävaid videoid.

Näeme juba Suvemängudel!

YLISPORT, TalimängudYlisportTLM