Viimased teated Käärikult

Käärikul olid täna korralikud külmakraadid, -11 lausa. Eile sadas maha ka värsket lund lisaks 5cm. Ilmateade lubab kuni reedeni külmakraade. Sademeid ei lubata, kerget tuult 2-3m/s aga küll. See tähendab seda, et lund on märksa rohkem kui oli eelmine aasta ning vihma ei saja!!!!

 
 

Lund on hangede võrra rohkem kui Tallinnas, aga ... lund on pisut vähe, et viia planeeritud programm läbi 100%liselt - kui just lund vahepeal juurde ei viska. Kuniks see pole juhtunud jäävad kehtima järgmised muudatused:

  • Uudne ala "Lumesujumine" jääb kahjuks ära - ehk saame selle 2018. siiski ära teha. Samas jääb osalejatel aega rohkem, et enne mudamaadlust end mudamaadlusele ja õhtusele stiilipeole häälestada :)
  • Teatesuusatamises ei saa me jälge tõmmata ning see toimub vabatehnikas - asukohaks ka suusa- või kergejõustiku staadion - lähtudes sellest, kus on paremad lumeolud. Kõige uuemad suusad ei ole hea mõte. Suuski saab rentida ka Käärikult soovi korral - selleks pöörduda hotelli administraatori poole.
  • Elamussuusatamine asendub võimsussuusatamisega – läbime distantsi pikkusega 1000m vabatehnikas Kääriku kergliiklusteel. Jälge ei ole, aga suusatada saab. Finiš Kääriku mäe all. Tulemus arvutatakse võimsuse järgi ehk siis arvesse lähen distantsi läbimise aeg ning inimese raskus (ilma suusavarustuseta). Kõik osalejad kaalutakse finišis. Lubatud on lisaraskusi kaasa võtta – kes paneb seljakoti liiva täis, kes võtab kaasa kaks hantlit, kes paneb sukeldumisvöö koos raskustega ümber vöö. Seekord saavad ka rasked mehed väikse eelise – kui nad muidugi piisavalt kiired on. Kõige leidlikumale raskuse kandjale on väljapandud eriauhind!
  • Ree lükkamine toimub Kääriku hotelli juures lumenõlval – pilt 2199. Staadionile viiv tee on kahjuks liiga kruusa ja jää segune.

Kõik muu peaks toimuma – kui ilm ei muutu! Ärge unustage kummiku hokiks kummikuid, beer bongiks villaseid käpikuid!

PS! Olge valmis selleks, et ilmateade võib muutuda – äkki tuleb ka lörtsi jms! Seega ilmakindlad jalanõud – veel parem kui 2 paari kaasa! Lisaks soojad riided kui üritust vaatate – et külm ei hakkaks! Vahetusriided kaasa kindlasti – hea kui lausa mitu komplekti

TalimängudYlisportTLM