YliPall 2019

 
YLIPALL_grupipilt.jpg

YLIPALL

YLIPALL on kolmeosalise üritustesarja YLISPORT (YLIPALL, Üliõpilaste Tali- ja Suvemängud) esimene üliõpilastele suunatud ülikoolide ja kõrgkoolide vaheline sportlik-meelelahutuslik mõõduvõtt. Ürituste sarja kokkuvõttes antakse välja aktiivsus- ja tulemuskarikas parimale ülikoolile või kõrgkoolile. Autasustakse iga spordiala esikolmikusse jõudnud võistkondi.

Üritust korraldab Eesti Akadeemilise Spordiliidu (EASL) Ylispordi meeskond. Meie eesmärgiks on tõsta sportlike ja aktiivsete üliõpilaste arvu ning seeläbi parandada noorte üldist tervist ja elukvaliteeti.

YLIPALL_Kanter ja Raja.jpg

ALAD

  • 3x3 korvpall (mehed)

  • Pimevõrkpall (segavõistkonnad).

  • Pehmo-jalgpall (segavõistkonnad).

  • Rahvastepall (naised).

  • Korvpalli vabaviskevõistlus (individuaalne võistlus meeste ja naiste arvestuses).

  • Kõrgkoolidevahelised teatevõistlused (segavõistkonnad)

YLIPALL_MEESKOND.jpg

OSALUSTASU

Osavõtutasu on 30 eurot tudengilt (vilistlastele ning kõrgkoolide ja nende spordiklubide ja -keskuste töötajatele hind 35 eurot). Osavõtutasu sisaldab osavõttu turniirist, põrandamajutust (oma matt ja magamiskott kaasa), lõuna ja õhtusööki ning sissepääsu ametlikule stiilipeole.

REGISTREERIMINE

Võistkondade ülesandmine toimub EASL kõrgkoolide esindajate kaudu kuni 6. november 2019. Oma ülikooli või kõrgkooli esindaja kontakti leiad YLISPORDI kodulehelt.

NB! Registreerimine lõpeb varem, kui maksimum võistkondade arv antud alal on täis (pimevõrkpallis 16 võistkonda; 3x3 korvpallis 16 võistkonda, pehmo-jalgpallis 8 võistkonda ja rahvastepallis 8 võistkonda).

Ylipall 2016. aasta stiilipeo näide. Teemaks tookord sõdalased.

Ylipall 2016. aasta stiilipeo näide. Teemaks tookord sõdalased.

STIILIPIDU

Koht: Club Sunset (https://www.sunset.ee/)

Stiil:

#YLISPORT